Destek

Yardımcı Olalım

sık sorulan sorular

yazılım desteği neden önemli?

yazılımlar üretim aşamasında proje kapsamındaki tüm materyalleri içerecek şekilde tasarlanırlar. fakat gelişen teknolojiler ve sistem değişimleri ile değişime ihtiyaç duyarlar.
bu noktada yazılım desteğinin sorunsuz olması ve istenilen güncellemelerin sisteme zarar vermeden yapılabilmesi gereklidir. aksi takdirde yazılım işlevselliğini yitirir ve kullanım oranı düşer.
bu nedenle yazılım desteği süreklilik gerektiren ve yazılımlar için hayati değerdeki ihtiyaçlar arasındadır .

sisteminizden ödeme yapabilir miyim?

Sistemimizde tüm kredi kartları ile 3D SECURE altyapısı ile ödeme yapabilirsiniz.

ödeme işleminde taksit kullanabilir miyim?

Sistemimizde tüm kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir.

sistem güvenli mi?

sistemimiz güncel SSL sertifikası ile 256 Bit şifreleme ile korunmaktadır. girdiğiniz bilgilerin güvenliği için gerekli önlemleri almış durumdayız.

iade koşulları

ödeme işleminiz sisteme aktarıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde iade talebi doğrultusunda kartınıza geri iade edilmektedir. İade işlemlerinde karşılıklı imzalan hizmet sözleşmesinde yer alan oranlarda iade yapılabilmektedir.
iade talebinizi mail veya iletişim alanı yardımı ile iletebilirsiniz. iade ile ilgili sorularınız için (0212) 485 85 65 nolu telefonumuza veya info@mavipusula.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

teslimat koşulları

dijital hizmetler kapsamında mail yoluyla iletilen veya yayına alınan hizmetler mail onayı ile teslim edilmekte ve onay alınmaktadır.
akabinde hizmet yayını veya dijital verilerin teslim edilmesi gerçekleşmektedir.

vvv
loader